Sebastian Vettel sonunda Instagram’da!

4 kez Formula 1 Dünya Şampiyonu Sebastian Vettel, inadını kırarak sonunda Instagram hesabı ile karşımıza çıktı.

Dört kez Formula 1 Dünya Şampiyonu Sebastian Vettel, şu sıralar Aston Martin F1 takımı için mücadele ediyor. 2010 ile 2013 yılları arasında Red Bull Racing ile kazandığı şampiyonluklarla adından bolca söz ettiren Alman pilot, dünyanın en genç Formula 1 şampiyonu ünvanı dahil birçok rekoru elinde bulunduruyor.

Sebastian Vettel sonunda inadını kırdı

Genellikle bu kadar ünlü kişiler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile ünlerine ün katarlar. Ancak Sebastian Vettel’in ise bugüne kadar herhangi bir sosyal medya hesabı yoktu. Alman pilot, sosyal medya aracılığıyla bir mesaj göndermek yerine her zaman aksiyon almanın önemine vurgu yapıyordu.

Ancak 4 kez dünya şampiyonu pilot fikrini değiştirmiş olacak ki bir Instagram hesabı ile karşımıza çıktı. Henüz bir paylaşım yapmayan ünlü pilotun takipçi sayısı ise sadece birkaç saat için 475 bine ulaşmış durumda. Sebastian Vettel‘in henüz takip ettiği bir kişinin de bulunmadığını belirtelim.

Sebastian Vettel’in Instagram hesabının Bio kısmında ise “Dört kez F1 Dünya Şampiyonu” ve “Hâlâ kazanacak bir yarış var” ifadeleri yer alıyor. Sebastian Vettel’in ilk takipçileri arasında ise Ferrari pilotu Charles Leclerc de bulunuyor. Formula 1 resmi sayfası da Vettel’i takip etmeye başladı.

Sebastian Vettel, başarılarla dolu kariyerinin yanı sıra katıldığı yardım kampanyaları ile önce çıkıyor. Birçok yardım kuruluşunda gönüllü olarak çalışan Vettel’i hafta sonlarında yarışın ardından tribünlerde çöp toplarken de görmek mümkün. Görünen o ki ünlü Alman pilot, sosyal medya aracılığı ile çok daha fazla kişiye ulaşmayı planlıyor.

Sebastian Vettel’in Instagram’daki ilk paylaşımını sabırsızlıkla bekliyoruz. Peki sizce Vettel’in sosyal medyadaki ilk paylaşımı ne olacak? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

30 thoughts on “Sebastian Vettel sonunda Instagram’da!”

  1. I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

  2. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Yorum bırakın

Your email address will not be published.