Google Seo

SEO nedir sorusunun cevabı, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanır. İnternet üzerinden bilgi ve ürün aramak için olan arama motorları. Bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Arama sonuçlarında müşterilerin büyük bir çoğunlukla ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri. Zamanla bu sektörün oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır.

Güzer Medya İle Google ADS hizmeti

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti

Güzer Medya İle Google ADS hizmeti

Pek çok şirket, e-ticaret firması, blog veya web site sahibi SEO çalışması yapmaya çalışır. Veya profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir arama motoru çalışması ile pazarladığınız ürün. Veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir web sitesine sahip olsanız bile. Şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti ile artırabilir. Sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

Güzer Medya SEO’da Neler Yapıyor?

Arama motoru çalışmaları genel olarak site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında. Özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar. Site dışı ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlar. Sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmadır.

Öncelikle SEO Danışmanlığı hizmeti almak istediğiniz web sitesi çeşitli profesyonel araçlarla incelenir. Detaylı bir arama motoru raporu ortaya çıkartılır. Ardından pek çok kriter göz önüne alınır. Bu rapor analiz edilir, siteniz üzerinde (site içi) ve sitenizin dışındaki kaynaklar kullanılır. (site dışı) ne gibi değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları yapılacağı belirlenir. Tüm bu işlemler arama sonuçlarında sıralamada gözükmek istediğiniz kelime ve/veya kelime grupları baz alarak yapılır. Sitenizin üzerinde de aynı işlemleri yapmak ile arama motorlarının botları sitenizi daha sık taramaya, daha çok içeriğinizi arama sonuçlarında göstermeye ve zamanla sitenizi belirlenen kelime ve/veya kelime gruplarında üst sıralara taşımaya başlar.