Google Ads

Google ADS, sanal dünyada AdWords olarak bilinen bir araçtır. İş dünyasında aktif olarak rol alan firmalar internet üzerinden gerekli başarıyı sağlamak için AdWords ağını kullanır. AdWords kullanılarak, internet üzerinde Google arama sıralamasında reklamların diğer kullanıcılara ulaştırılması sağlanır. Dijital dünyada online pazarlama sistemlerinde firmalara başarıyı getirmeye yarayan oldukça önemli bir araçtır. Buna karşılık Google da dijital dünyanın en fazla reklam geliri getirisini sağlayan araçtır. Bu nedenle başarılı bir reklam çalışmasının en önemli adımı, AdWords reklamlarından geçer. Google bugün 1 milyarı aşan aktif kullanıcısı sayısına sahiptir. 

Güzer Medya İle Google ADS hizmeti

AdWords Nasıl Çalışır?

Güzer Medya İle Google ADS hizmeti

AdWords aracını kullanmak oldukça basittir. Tek amaç reklam olduğundan firmalar daha çok satış rakamlarına sahip olmak veya kullanıcı kitlesini olabildiğince geniş tutmak için AdWords’ü tercih eder. AdWords sisteminin kullanıcılara sağladığı belki de en büyük kolaylık şudur. Bu reklam sürecinin her bir aşamasının en ince detayına kadar işletme sahibi tarafından görünür olabilmesidir. Adwords reklamlarını kullanan firmalar, sürecin her bir aşamasında ne kadar kullanıcıya hâkim olduklarını veya satış rakamlarının hangi noktalara ulaştığını anlık olarak görebilirler.

Google ADS Aracının SEO ile Uyumu

Google ADS sistemini tam anlamı ile kullanmak ve yüzde yüz fayda elde etmek için SEO sistemi ile de uyumlu olmasına özen göstermek gerekmektedir. SEO olmadan yapılan AdWords aracının sonuçları istenilen başarıyı sağlamaz. Tam uyumu tercih edilecek bir çalışmanın ardından istenilen başarının elde edilmesi hayal değildir.

Güzer Medya olarak sizlere google ads alanında en kısa zamanda en iyi sonuçlu hizmeti vermekteyiz. Google Ads reklamlarınızı en uygun bütçeyle en verimli şekilde yönetiyor veya hedef kitlenize daha uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklamlarınızın hedef kitle, anahtar kelime veya rakip analizlerinin iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Bu sayede reklamlarınızın en uygun maaliyetle en uygun kitlenize ulaşıyor. Bu sizin reklam geri dönüşlerinizi ve bütçenizi düşünen bir çalışma oluyor. Siz de Güzer Medya ile reklamlarınızı canlandırın. Güzer Medya ile değişen dünya da yerinizi alın.